1954designeralyssa

Overview

  • Sectors Extrativismo
  • Posted Jobs 0
  • Viewed

Company Description

Istnieje jednak kilka kluczowych wyjątków od tych podstawowych zasad. Dlaczego poker ma różne zasady? To, co nazywamy regułami w pokera są naprawdę proste gry, ustawiają tę samą rękę startową za każdym razem i są takie same od stołu do stołu. Jeśli chcesz grać w pokera za prawdziwe pieniądze, szanse są bardziej na twoją korzyść, aby wygrać w grach limitowych. W dzisiejszych czasach coraz więcej kasyn oferuje bardziej popularne warianty pokera, limit hold’em (stud i stud-folds), No limit H, itp.

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma limitu poker jest bardziej dla celów rozrywkowych. To utrzymuje rzeczy wolne i zrelaksowane, nawet jeśli zakłady drugiego gracza są śmieszne, nadal płacą tylko stałą rakietę. Gracze bez limitu wyjdą na podłogę bardziej, aby cieszyć się swoją grą, ale gry bez limitu mogą czasami widzieć większe sumy w rozmiarach stosów, więc często będą widzieć, że te garnki pozostają w pobliżu przez tygodnie lub miesiące, zanim akcja powoli wypada.

Jeśli wygrasz, otrzymasz wartość ante. W pokerze limitowym istnieje ante, które decydujesz ty i twoi przeciwnicy. Tak więc, jeśli masz antel 1 i jest 5 blindów, tworzysz antel w rozmiarze piątej całkowitej potu. Zawsze podnosisz 1 w każdej ręce. Jednak kwota podwyżki zależy od tego, co wszyscy inni podnieśli, na przykład jeśli uważasz, że wszyscy, ale podniósł 2 podniesiesz tylko 1-2-3-4-5. Ślady dla większości gier ustawione są wokół tej kwoty.

Można się spodziewać, że wszyscy gracze siedzący przy stole będą mieli taką samą liczbę żetonów lub monet. Każda karta ma swoją indywidualną wartość, co oznacza, że każda karta może mieć inną liczbę punktów. Zwyczajne gry, takie jak Texas Hold’em i Omaha, działają przez całą dobę przy zakładach od pieniędzy do wysokiego rolera. Sit and Go i turnieje multi-table rozpoczynają się w zaplanowanych godzinach przez cały dzień z buy-inami, które pasują do wszystkich bankrollów.

Kiedy zaczniesz grać w pokera, zauważysz niewielką różnicę między chipsami pokerowymi a prawdziwymi pieniędzmi. W standardowych turniejach pokerowych większość kart jest rozdawana ze standardowego zestawu deck. Rozmawialiśmy już o niektórych z nich, więc omówimy je bardziej szczegółowo: Poker Chips vs Money. No limit poker ma nieograniczone kupiny co oznacza, że gracz może grać bez limitu, w tym rodzaju grze, jeśli wyczerpiesz żetony, twój zakup nie wzrośnie ani nie spadnie.

Wiele pokerów bez limitu polega na obstawianiu, po.mypokersecret.com kto ma następną kartę w danej ręce. Ta gra wymaga, aby ciężko myśleć o tym, jak grać w karty, więc będziesz potrzebować więcej niż tylko szczęścia. Możesz mieć nie więcej niż 0 buyin w porównaniu do 5 buyin na pokerze bez limitu. Istnieje kilka sposobów, aby grać w tę grę, więc będzie wymagać koncentracji i pewnej wiedzy o strategii używanej do gry w grę z kartami.